برای ارتباط با ما می توانید از طریق تکمیل فرم زیر یا ارسال ایمیل به manuscript.jammr@gmail.com اقدام نمایید.
آدرس کانال تلگرام ما: jammr@

فصلنامه ی پژوهش های کاربردی مدیریت بازار با ایده ی ترویج پژوهش های کاربردی و نزدیکتر شدن تحقیقات علمی به صنعت و بازار، منتشر می شود. بر خلاف بسیاری از نشریاتی که در تئوری عمیق شده اند این فصلنامه تلاش دارد تا با تکیه بر تئوری به جامعه منفعت برساند. بدون تردید مطالعات کاربردی و میان رشته ای در این زمینه جایگاه خود را خواهند داشت. برای مثال نمی توان اقتصاد را در فضایی به دور از مسائل فرهنگی و اجتماعی مطالعه کرد؛ یا نمی توان ایده های مدیریتی را در خلاء بررسی نمود. تلاش می شود تا با بررسی دقیق موضوعات، به این مهم بیشتر پرداخته شود. بنابراین دامنه ی مقالات قابل بررسی در فرایند داوری، حوزه های اجتماعی، فرهنگی، مدیریتی و اقتصادی خواهد بود. فصلنامه با طی مراحل قانونی و اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ی ۷۷۱۲۷ به مدیر مسئولی جناب استاد علی ایرانمنش فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۹۴ آغاز نمود. از کلیه اساتید، پژوهشگران و صاحبنظران ارجمند به منظور عضویت در هیئت تحریریه ی فصلنامه، دعوت به عمل می آید. علاقمندان می توانند با ایمیل manuscript.jammr@gmail.com مکاتبه نمایند.

 

****************************************************************************************************************
در یک همکاری مشترک بین “فصلنامه ی پژوهش های کاربردی مدیریت بازار”، استارتاپ “لینکوریزم (Linkourism)” و “موسسه خدمات مدیریت شایگان پژوه الوند (گروه مشاوران ایرانیان ICG)” یک رویداد کارآفرینانه تحت عنوان Tourism E-Startup برگزار گردید. این رویداد در زمستان ۱۳۹۵ برگزار گردید و خروجی آن اکنون توسط بخش خصوصی در حال بهره برداری می باشد.

لینک رویداد

www.eventcenter.ir/tourism2017

محور اساسی این رویداد، مدیریت گردشگری، فرصت ها و چالش ها بود. همچنین این سوال مطرح شد که چگونه می توان گردشگران خارجی بیشتری را به ایران جذب کرده و این روند را حفظ نمود؟

 

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

انتخاب فایل ضمیمه(اختیاری)

پسوندهای مورد پذیرش :

gif-png-jpg-jpeg-pdf-ppt-pptx-doc-docx-zip

حداکثر حجم مجاز آپلود = 10 مگابایت

براي ورود به کانال تلگرام ما کليک کنيد: jammr@